Буковинська більярдистка стала однією з найкращих на чемпіонаті України

У змаганнях узяли участь найсильніші спортсмени – майстри спорту, чемпіони України та світу.

Фото Чернівецької ОДА

Буковинка Марія Скочук зайняла друге місце у чемпіонаті України з більярдного спорту.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

«Буковинські більярдисти гідно представили область на цьогорічному чемпіонаті України “Комбінована піраміда”», — мовиться у повідомленні.

Змагання провели у Рівному. У них узяли участь найсильніші спортсмени – майстри спорту, чемпіони України та світу, загалом це 108 чоловіків та 6 жінок.

Буковинка Марія Скочук, що також є чемпіонкою України 2020 року, посіла на турнірі друге місце.

А перше зайняла чемпіонка світу Анна Котляр із Києва.

Збірну Буковини також представляли чоловіки. Серед них Вадим Гуцул, який посів 10 місце, Павло Скочук – 41 та Максим Ільчук – 47.

Раніше ми писали про те, що чернівецький спортсмен Олександр Незвещук став переможцем чемпіонату України з армспорту у ваговій категорії до 85 кг.

Також нагадаємо, що буковинські спортсмени посіли перше командне місце на чемпіонаті України з рукопашного бою серед дорослих. Там узяли участь понад 300 найсильніших бійців зі всіх областей держави, котрі змагалися в розділі «повний контакт».