Афіша, Новини

Злам подиху. Чернівчан запрошують на допрем`єрний показ фільму про Целана

Показ фільму триватиме 30 хвилин. Під час вечора можна буде зустрітися із акторським складом та людьми, які створювали стрічку.

Photo by Paul Green, Unsplash

26 лютого у Чернівцях відбудеться допрем`єрний показ фільму-рефлексії на творчість Целана «Злам подиху».

Показ відбудеться у великому залі Центрального Палацу культури (Театральна площа). Початок о 19:00.

Як повідомила у коментарі «Шпальті» режисерка фільму Марта Шумілова-Лисякова , місця на цей показ обмежені, тож охочим треба записатися наперед. Для цього треба написати у групу театру або ж подзвонити за номером 068 033 57 07.

Фільм знімали Театр «ТЕМП» спільно з ГО «Great Stage» та школою сценічного мистецтва «Great stage».  Сценарій фільму писала сама режисерка. Це її власна рефлексія на життєві події поета та його поезію.

«Фільм вийшов, на мою думку, незвичним для сприйняття. Адже локації, сцени з життя та поезія втілені як в реальному часі, так і без конкретного простору чи місця дії. Я намагалася у фільмі не показати життя Пауля Целана зі сторони, а все пережите відтворити його очима. Тому місцями реалістичні локації і події переплітаються з безчасовим простором, його внутрішнім простором», – розповіла режисерка.

Показ фільму триватиме 30 хвилин. Під час вечора можна буде зустрітися із акторським складом та людьми, які створювали стрічку.

Коментарі