Буковинська борчиня виграла чемпіонат України серед жінок

У ваговій категорії 53 кг кращою стала вихованка Чернівецької ОДЮСШ Марія Винник.

Фото з сайту Чернівці спорт

Буковинка Марія Винник перемогла на чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок.

Про це повідомляє видання Чернівці спорт.

«У ваговій категорії 53 кг кращою стала вихованка Чернівецької ОДЮСШ (тренер — Сергій Одинак) Марія Винник. Друге місце у цій ваговій категорії посіла Лілія Маланчук (Київська область), а третє — Лілія Горішна (Волинська область) та Марія Мартинчук (Львівська область)», — ідеться у повідомленні.

Чемпіонат відбувся на Олімпійській базі в Конча-Заспі.

Ще одна вихованка Чернівецької ОДЮСШ (тренер – Сергій Одинак) Богдана Ящук (представляє Львівську область) разом із Веронікою Москальовою (Хмельницька область) стали третіми у ваговій категорії 50 кг.

Перемогла у ній Оксана Лівач (Львівська область), а друге місце посіла Тетяна Профатілова (Донецька область).

Нагадаємо, що чернівецькі спортсмени вибороли медалі на турнірі з дзюдо: перелік переможців.