Новини

Чернівецькі спортсмени вибороли медалі на турнірі з дзюдо: перелік переможців

Золоті медалі привезли четверо юних буковинців.

Фото sportbuk.com

Юні чернівецькі спортсмени здобули нагороди на клубній лізі дзюдо «Ліон 2021». Змагання відбулися у Львові.

Про це пише sportbuk.com.

Як ідеться у повідомленні, в турнірі взяли участь близько 120 спортсменів. Там відзначилися вихованці спортклубу «Лідер», яких тренують Дмитро Лазоренко та Олександр Дрозд.

«Золото» на змаганнях здобули: Олександр Стьопін (-27 кг), Лука Гулько (- 30 кг), Владислав Адам’юк (- 34 кг) та Максим Ротар (+ 55 кг). Срібну медаль виборов Максим Фока (+ 42 кг). А третє місце посіли Кирило Лизюк (- 27 кг) та Андрій Анатійчук (- 46 кг).

До того ж, чернівчани Андрій Окіпняк та Володимир Гнатюк здобули 5 місце.

Зазначають, що турнір — це один з етапів нової ліги для юних дзюдоїстів. А загалом планують провести таких 10.

Раніше ми писали про те, що український дзюдоїст Яків Хаммо вперше у кар’єрі здобув медаль турніру серії Masters у Катарі. У категорії понад 100 кг Яків Хаммо виборов бронзу. Спортсмен став лише другим українцем, що досягнув такого успіху.