Новини

Зона з освітленням і лавицями. На Гравітоні створять новий сквер

На ділянці будуть працювати фахівці, там можуть встановити освітлення та лавиці.

Місце на карті, де планують створити сквер

У Чернівцях на Гравітоні з’явиться сквер. Він матиме площу 0,0750 га та буде біля будинку №253 на вулиці Руській.

Таке рішення на своєму засіданні ухвалили депутати Чернівецької міської ради.

У коментарі «Шпальті» головна архітекторка Чернівців Наталія Хілько розповіла, що створення відпочинкової зони у мікрорайоні на Гравітоні ініціювала громадська організація «Спілка активу району Гравітон – за зміни». 

«Так уже склалося, що коли люди хочуть захистити певну територію у нашому місті від несанкціонованого будівництва, вони звертаються до керівних органів. Тому управління містобудування та архітектури Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин взяло відповідальність за це», — сказала вона.

Архітекторка уточнила, що поки це лише план, проєкту та інших деталей немає. На ділянці будуть працювати фахівці, а згодом там можуть встановити освітлення та лавиці.

«Рішення виконали на підставі звернення громадян, бо ще пів року тому там несанкціоновано встановили споруду. Однак тоді самовільне встановлення визнали. І люди вирішили, що треба зробити сквер. Там буде працювати фахова комісія і можуть створити зону з освітленням та лавицями, розширити площу», — прокоментувала архітекторка.

Нагадаємо, поліклініку профілактичних оглядів «Гравітон» перепрофілювали. З 20 жовтня 2020 року у Чернівцях почало працювати комунальне некомерційне підприємство «Гравітон». Тож уже з квітня мешканці міста та мікрорайону зокрема зможуть отримувати тут безкоштовно первинну та вторинну медичну допомогу.

Коментарі