Буковинці вибороли призові місця на чемпіонаті України зі стрільби з лука: деталі турніру

Також на змаганнях один зі спортсменів завоював звання «Майстер спорту України».

Фото управління молоді та спорту, facebook.com

Буковинські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів. Він відбувся у Харкові 24-27 січня.

Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької ОДА.

У повідомленні мовиться, що у перший заліковий день змагань буковинські лучники зайняли призові місця.

Зокрема, серед юніорок у командному заліку третє місце вибороли Катерина Сергєєва, Олександра Мінтянська та Олександра Руснак.

Перше місце серед юніорів у командному заліку: Стефан Костик, Олександр Матлак та Назар Ганзюк.

До того ж, повідомляють, що на цьому турнірі Андрій Ткачук завоював звання «Майстер спорту України».

Раніше ми писали про те, що спортсменки Чернівецької области перемогли на міжнародному турнірі з бадмінтону «Kyiv Open». Участь у змаганнях взяли 170 спортсменів. До речі, вони були і з України, і з-за кордону.

Також нагадаємо: буковинські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з панкратіону і греплінгу серед чоловіків та жінок. Загалом команда Чернівецької области отримала три кубки.