Буковинські спортсменки перемогли на міжнародному турнірі з бадмінтону. Детальніше про змагання

Дві бадмінтоністки перемогли в парному жіночому розділі.

Фото Управління молоді та спорту Чернівецької ОДА з фейсбуку

Спортсменки Чернівецької области перемогли на міжнародному турнірі з бадмінтону «Kyiv Open». Він відбувся 18-20 грудня у столиці.

Про це повідомила пресслужба Чернівецької ОДА.

У повідомленні мовиться, що участь у змаганнях взяли 170 спортсменів. До речі, вони були і з України, і з-за кордону.

Буковину представляли чотири бадмінтоністів: Богдан Саїн, Вадим Скицько, Ірина Меленчук та Карина Карпова.

Перемогу в парному жіночому розділі здобули Ірина Меленчук та Карина Карпова. Вони вибороли першість в категорії «С».

Раніше ми писали про те, що буковинські спортсмени отримали три кубки на чемпіонаті України з панкратіону і греплінгу серед чоловіків та жінок.

Також нагадаємо, що буковинці стали призерами на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів.