Буковинські спортсмени стали призерами на чемпіонаті України. Перелік переможців

У чемпіонаті взяли участь 440 учасників із 21 області України. Чернівецьку представили 15 спортсменів.

Фото Олександра Погодіна, facebook.com

4-7 грудня у Києві відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Участь у змаганнях взяли й буковинці. Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької облдержадміністрації.

У повідомленні мовиться, що на чемпіонаті були 440 учасників із 21 області України. А Чернівецьку представили 15 спортсменів.

Так, у перший день змагань на скорочених дистанціях вони зайняли такі призові місця:

Олег Ленюк та Ольга Нікітіна – 1 місце;

Валерій Шульга – 2 місце серед ветеранів у своїх вікових групах;

Володимир Баловсяк – 3 місце серед юніорів.

А у другий день на надкоротких дистанціях призерами стали:

Іван Тумак та Ольга Нікітіна – 1 місце;

Роман Нігда – 3 місце серед юнаків;

Олег Ленюк та Юлія Ленюк – 3 місце серед ветеранів у своїй віковій категорії.

Нагадаємо, буковинський боксер Степан Грекул завоював бронзу на боксерському турнірі «Golden Gloves 2020», що відбувався у місті Сомборі (Сербія).

Також ми писали про те, що чернівецький гросмейстер Віталій Бернадський зайняв четверте місце на чемпіонаті України зі швидких шахів.