Новини

У Чернівецькому університеті визначилися, як будуть вчитися студенти після канікул

Упродовж першого тижня запровадять дистанційку, а надалі факультети самі будуть визначати форму навчання.

Фото Annie Spratt, unsplash.com

Новий семестр у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича почнуть дистанційно. А згодом планують  запровадити змішану форму навчання. 

Про це «Шпальті» сказав ректор ЧНУ Роман Петришин.

Раніше ми вже писали, що другий семестр в університеті розпочнуть 1 лютого. Ректор зауважив, що дистанційка буде впродовж першого тижня, зокрема щоб студенти могли поселитися в гуртожиток.

«Здебільшого ми плануємо дистанційну форму. Однак є ціла низка предметів, для яких потрібні авдиторні заняття. Перш за все це факультети, де треба робити лабораторні роботи. Маю на увазі хіміків, біологів, фізиків тощо. А далі побачимо, яка буде ситуація з коронавірусом. Якщо пом’якшать карантин — заведемо всіх в авдиторії, а як погіршиться — буде змішана форма», — сказав ректор.

Роман Петришин також зауважив, що факультети, як і минулого семестру, самі будуть вирішувати, за якою формою вчитися їхнім студентам.

«Факультети будуть спостерігати: тим, у кого є нагальна потреба перебувати в авдиторіях, дозволять туди приходити». 

Ректор підсумував, що для керівництва університету головне — це здоров’я та якісна освіта. 

Раніше ми писали про те, що у Чернівцях уже відремонтували і встановили назад історичні ворота ЧНУ, які постраждали внаслідок резонансної ДТП 2 листопада.

 

Коментарі