Початок о 12:00 біля монумента на розі вулиці Руської та Т. Шевченка.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2020/11/o_1dq9ps288mou1oul17htk5j10fs35-1024x576.jpg)
Фото starkon.city
28 листопада до Дня пам’яті жертв Голодомору у Чернівцях відбудеться молебень. Також чернівчани покладуть квіти та запалять лампадки. Початок о 12:00, місце — біля монумента на розі вулиці Руської та Т. Шевченка.
Про це повідомила пресслужба Чернівецької міської ради.
«28 листопада о 12:00 з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових голодів 1921–1923 та 1946-1947 років біля монумента, присвяченого жертвам Голодомору та політичних репресій, який розташований на розі вул. Руської та Т. Шевченка, відбудеться молебень пам’яті, покладання квітів, тематичних композицій та запалення лампадок», — ідеться у повідомленні.
Раніше ми писали про те, що 28 листопада до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні покажуть документальний фільм «Бабусю, розкажи про Голодомор». В основі стрічки — історії трьох жінок, які пережили Голодомор 1930-х років.
Також нагадаємо, що торік у День пам’яті жертв Голодомору «Шпальта» поспілкувалася з чернівчанами, які пам’ятають про страшні роки голоду на Буковині та зокрема в Чернівцях. Герої розповіли про Голодомор 1944-1946 років.