Українець Михайло Романчук побив європейський рекорд з плавання. Детальніше про змагання

Цей рекорд тримався вісім років. Українець проплив дистанцію швидше майже на 3,5 секунди.

Фото Федерації плавання України

Український плавець Михайло Романчук переміг на турнірі серії International Swimming League у Будапешті, встановивши новий європейський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Про це повідомляє Федерація плавання України.

До речі, він побив попередній рекорд, що тримався вісім років. 2012 року француз Яннік Аньєль проплив дистанцію 800 метрів за 7 хвилин і 29,17 секунди. А Михайло Романчук — за 7 хвилин і 25,73 секунди, тобто швидше майже на 3,5 секунди.

Зазначають також, що найкращий світовий результат із плавання на 800 метрів вільним стилем на короткій воді встановив австралієць Грант Хакетт. Він 2008 року проплив дистанцію за 7 хвилин і 23,42 секунди.

Раніше ми писали про те, що на чемпіонаті України з плавання чернівецькі плавці показали майстерність і зайняли призові місця.

Також нагадаємо, що найсильнішою людиною світу знову визнали українця. Титул отримав Олексій Новіков.