Чернівецькі плавці завоювали призи на чемпіонаті України

Свої вміння демонстрували спортсмени чернівецьких клубів «Актив» та «Еліт».

На чемпіонаті України з плавання у місті Дніпрі чернівецькі плавці спортивних клубів «Актив» та «Еліт» показали майстерність спортсменів та тренерів і зайняли призові місця.

Про це повідомляє помічник голови Чернівецької ОДА Олександр Погодін на своїй сторінці у фейсбуку.

У загальному заліку 3 місце посіла Дар’я Смоліна, 4 – Олександр Стрілецький, 5 сходинку розділили Лєра Житарюк, Дар’я Смоліна, Олександр Стрілецький, 6 позицію зайняли Олег Бесараб та Дар’я Смоліна. 7 місце належить Олександрові Григор’єву та Владиславу Маковійчуку зі спортивного клубу «Еліт».

8-ю стала Лєра Житарюк, а 10 місце посів Владислав Маковійчук.

Крім того, на змаганнях Олександр Стрілецький виконав норматив «Майстер спорту України» на дистанції 400 в/с. Він завершив його з результатом 4,06,86!