Новини

Уряд продовжив карантин до кінця жовтня: чому та які обмеження діють

Обмеження посилили, оскільки в Україні щодоби фіксують 1000-2000 нових хворих на COVID-19.

26 серпня Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні щонайменше до 31 жовтня. 

Так, Україну продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу, однак обмеження посилять.

Про це на засіданні уряду 26 серпня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, з початку серпня Україну поділялили на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу: «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зону.

А 24 серпня «червону» зону запровадили у 14 областях України, зокрема в Чернівцях, Кіцманському та Заставнівському районах. Тут ввели нові правила адаптивного карантину і заборонили роботу громадського транспорту, закладів освіти та ресторанів. 

Вчора, 25 серпня, через протести громадськости у Чернівцях, депутати міської ради підтримали рішення, згідно із яким скасували карантинні обмеження «червоної» зони. Так, у місті дозволили роботу громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень, роботу дитячих садків, шкіл, ринків та ТРЦ.

Водночас Кабмін забороняє навіть у «зелених» зонах проведення дискотек, роботу нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Там вважають, що такі заклади не дотримуються карантинних обмежень та сприяють поширенню вірусу.

Тому вже сьогодні громадський транспорт у Чернівцях призупинив свою роботу на вимогу Національної поліції. Коли чекати на відновлення руху поки невідомо.

Також Уряд забороняє проведення концертів. Винятком стали лише ті заклади культури, для яких проведення концертів упродовж останнього року є основним видом діяльности.

Обмеження, які діють наразі:


 

Обмеження посилили, оскільки в Україні щодоби фіксують 1000-2000 нових хворих на COVID-19. Останній тиждень Буковина не виходить з числа лідерів по кількости інфікованих, тому про завершення карантину наразі не йдеться.

Загалом в Україні вірус виявили у 110 085 випадків COVID-19. 2 354 пацієнтів померли від ускладнень, а 53 454 людей одужали.

Аби дізнатися більше про епідемічну ситуацію у Чернівецькій області, тисніть сюди.

 

Коментарі