На День народження чернівецької благодійниці Марти Левченко Місто Добра отримало понад 160 тисяч гривень та автівку
Новини

На День народження чернівецької благодійниці Марти Левченко Місто Добра отримало понад 160 тисяч гривень та автівку

Автомобіль подарував добродій, який вирішив залишити своє ім’я у таємниці.

Чернівецька благодійниця Марта Левченко на свій День народження зібрала 161 290 гривень, які спрямує на будівництво Міста Добра — благодійного всеукраїнського проєкту, де мами-безхатченки, жінки, що потерпають від домашнього насильства, та одинокі старенькі можуть отримати допомогу.

Про це чернівчанка повідомила на своїй сторінці у фейсбуку:

«Стільки добрих слів, стільки влучних побажань, стільки щирих привітань! Мені ледь вистачає сил стримувати сльози, коли я все це читаю! Скільки сили ви мені даєте, скільки віри у майбутнє, скільки надії! Я знов і знов дякую усім вам за кожен спільний рік, місяць і день! Звісно, не обійшлося цього року і без подарунків.  Я отримала подарунок від 422 людей! Це просто щось неймовірне! Нам вдалося зібрати 161 290 гривень! Усі ці кошти підуть на продовження будівництва Міста Добра. І завдяки їм вже дуже-дуже скоро наше Місто Добра відчинить свої двері для усіх, хто так його потребує», — написала у своїй публікації Марта Левченко.

Жодна подія в житті нічого не важить, якщо поряд немає “правильних” людей.Я напрочуд рада сказати – в мене вони є! І це…

Gepostet von Marta Levchenko am Montag, 18. Mai 2020

Читайте також: Добро на карантині. Марта Левченко про благодійність в нових умовах

Також благодійниця розповіла, що чарівник, який вирішив залишити своє ім’я у таємниці, подарував Місту Добра білий Sprinter long. Раніше Марта ділилася з підписниками бажанням придбати автомобіль для потреб мешканців «Міста Добра»:

«Власне авто повністю змінило б життя у «Місті Добра». А нові можливості для наших мешканців стали б найкращим подарунком для мене!»

Нагадаємо, Марту Левченко номінували на премію «Жінка України 2020», голосування триватиме до 10 червня.

Коментарі