Чернівецькі плавці продовжують тріумфувати на чемпіонаті України

Другий день змагань у Дніпрі приніс команді Чернівецької області ще 4 медалі.

Фото unsplash.com

У Дніпрі триває чемпіонат України з плавання серед юнаків та дівчат. Напередодні відбувся другий день змагань, який приніс команді Чернівецької області чотири медалі. Три з них – найвищого ґатунку.

Золоті нагороди на дистанції 100 метрів брасом здобули Владислав Маковійчук (СК «Еліт») та Дарина Смоліна (СК «Актив»). Ще одне перше місце на 200-метрівці вільним стилем посів Олександр Стрілецький (СК «Актив»).

Крім того, «срібло» на дистанції 100 метрів брасом виборола представниця спортклубу «Еліт» Олена Шахрай. Про це повідомили у відокремленому підрозділі Федерації плавання України в Чернівецькій області.

Нагадаємо, у перший день змагань буковинські плавці завоювали 5 медалей.  Зокрема на дистанції 200 метрів брасом серед дівчат увесь п’єдестал пошани зайняли чернівецькі плавчині. Чемпіонат України завершується сьогодні, 6 грудня.

Вам буде цікаво: «Інший спорт». Як 200 юних спортсменів боролися за Кубок Чернівців з плавання