Чернівецькі плавці зайняли весь п’єдестал на чемпіонаті України

Попри відсутність у Чернівцях комунальних басейнів, юні спортсмени тріумфують на престижних змаганнях.

Фото Ліги плавання України

4 грудня у Дніпрі розпочався чемпіонат України з плавання серед юнаків та дівчат. Перший день змагань приніс команді Чернівецької області одразу декілька нагород.

На дистанції 200 метрів брасом серед дівчат увесь п’єдестал пошани зайняли чернівецькі плавчині. Олена Шахрай (СК «Еліт») здобула «золото», Ангеліна Боднарюк (СК «Еліт») – «срібло», а Дарина Смоліна (СК «Актив») – «бронзу».

Ще дві золоті медалі для Чернівців вибороли хлопці. Владислав Маковійчук (СК «Еліт») став кращим на дистанції 200 метрів брасом. А Олександр Стрілецький (СК «Актив») найшвидше подолав 1500 метрів вільним стилем. Про це повідомили у відокремленому підрозділі Федерації плавання України в Чернівецькій області.

Чемпіонат України з плавання серед юнаків та дівчат триватиме у Дніпрі до 6 грудня.

Вам буде цікаво: «Інший спорт». Як 200 юних спортсменів боролися за Кубок Чернівців з плавання