Чернівецька «Буковина» здобула першу перемогу за останні 5 матчів

Підопічні Степана Маковійчука у Хмельницькому здолали «Поділля».

2 листопада у Хмельницькому відбувся матч 19 туру Другої ліги (група «А»), в якому ФК «Поділля» приймав ФСК «Буковина». Чернівецька команда приїхала на гру у статусі аутсайдера – колектив посідав останню сходинку турнірної таблиці, та й у першому колі поступився вдома «Поділлю» з рахунком 1:4.

У заявці «Буковини» на гру було лише 14 футболістів, троє з яких голкіпери. Попри це підопічні Степана Маковійчука зуміли перемогти команду, яка перебуває у верхній частині турнірної таблиці.

Переможний гол чернівчани забили на 58-ій хвилині. Капітан «Буковини» Тарас Сивка ввірвався у штрафний майданчик «Поділля», де проти нього порушив правила Олександр Майко. Пенальті реалізував той же Тарас Сивка, повідомляє офіційний сайт чернівецького футбольного клубу.

Вам буде цікаво: «Інший спорт». Виїзд із «Буковиною» на західноукраїнське дербі в Тернополі. Відео

На 72 хвилині зустрічі «Поділля» залишилося у меншості. Ярослав Шпікула притримав Василя Палагнюка та отримав червону картку. «Буковина» перемогла з рахунком 1:0 та залишила останню сходинку турнірної таблиці.

«Футболісти «Буковини» – мужики, вони сьогодні вийшли один за одного, билися на футбольному полі. Я дякую їм, вони показали хороший змістовний футбол, ми чекали цієї перемоги», – сказав після гри Степан Маковійчук.

Склади команд:

«Поділля»: Федоренко, Романюк, Калінін (Галета, 81), Муляр (Дорошенко, 61), Шпікула, Панасенков (Опря, 61), Зуєвич, Каверін (Гайдаш, 84), Морговський, Ліповуз, Майко. Запасні: Нестеренко, Зощук, Буценко, Худік, Мандзюк. Головний тренер – Віталій Костишин.

«Буковина»: Медведєв, Гакман, Раулюк, Понєдєльнік, Сантрапинських, Шишигін, Сивка, Іванченко, Мунтян (Ходаковський, 56), Жумига, Палагнюк. Запасні: Чопко, Гуцул. В.о. головного тренера – Степан Маковійчук.

Гол: Сивка (58, пенальті).

Попередження: Опря (90+2) – Раулюк (90+2).

Вилучення: Шпікула (72).