Новини

Діалог із владою, психологічний тренінг та флешмоб. У Чернівцях проведуть семінар для 40 жінок з інвалідністю

На семінар «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий ріст та творчий розвиток» приїдуть жінки з інвалідністю Чернівецької, Полтавської, Київської, Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської та Донецької областей.

6-8 листопада у Чернівцях проведуть навчально-практичний семінар для жінок з інвалідністю «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий ріст та творчий розвиток».

У ньому візьмуть участь представники влади Чернівецької області, жінки з інвалідністю Чернівецької, Полтавської, Київської, Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської та Донецької областей.

Під час семінару проведуть:

6 листопада (14:00)

                        (конференц-зал готелю «Буковина» , вул. Головна 141)

  • Діалог із владою. Обговорення питань забезпечення прав жінок з інвалідністю згідно з Конвенцією ООН про права  осіб з інвалідністю.
  • Лекції на тему: «Особливості роботи сечовидільної системи при особливих станах організму», «Профілактика та лікування захворювань нирок і сечовивідних шляхів» 

Часовенко С.М. — лікар загальної практики сімейної медицини.

7 листопада (15:00)

  •  флешмоб «Не вір очам: життя не чорно-біле» (біля пам’ятника Т. Шевченку, м. Чернівці).

Учасники: люди з інвалідністю, студенти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи ЧНУ, співорганізаторка заходу, президентка ГО «Ділові українські жінки Чернівецької області», Місіс Україна Всесвіт 2017 Ліна Сімака, хореограф Іван Величко. 

  • Фотосесія для жінок з інвалідністю «Життя не чорно-біле!» (ресторан «Панська гуральня», вул. О.Кобилянської. 

8 листопада (9:00-12:00)

                                (конференц-зал готелю «Буковина», вул. Головна, 141)

  • Психологічний тренінг: «Організуй себе».

В. Балахтар — психолог, доктор психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Мета заходу — привернути увагу до жінок з інвалідністю керівництва місцевого та державного рівнів, широкого кола громадськости, жіночих та правозахисних громадських організацій щодо сприяння реалізації прав дівчат і жінок з інвалідністю, гарантованих Конвенцією ООН з прав інвалідів, Конституцією та іншими державними та Міжнародними правовими актами. Подолання психологічних стереотипів та формування нового позитивного погляду громадськости щодо жінок з інвалідністю. Підвищити рівень щодо творчого розвитку жінок з інвалідністю.

 

Відповідальна особа — Добридіна Валентина, за телефонами: 050-50-05-123, 097-88-85-835.

Коментарі