Чернівецький богатир Кочергін став віцечемпіоном світу зі стронгмену

Він поступився лише силачу з Ізраїлю.

Фото Федерації стронгмену України

24 серпня у Хусті на Закарпатті відбувся чемпіонат світу зі стронгмену у ваговій категорії 110 кг. У змаганнях узяв участь 31 спортсмен із 9 країн.

Друге місце на чемпіонаті світу здобув чернівецький силач Олександр Кочергін. Нагадаємо, торік він став чемпіоном світу у цій же категорії. Цьогоріч богатир поступився «золотом» спортсмену з Ізраїлю Давіду Шамею. На третьому місці – силач із Польщі Патрик Пшибила. У чемпіона 33,5 бала, в Олександра Кочергіна – 32, а у поляка – 31.

На шляху до «срібла» чемпіонату світу чернівчанин показав одні з найкращих результатів у семи вправах (три у кваліфікації та чотири у фіналі).

Нагадаємо, раніше Олександр Кочергін звернувся до небайдужих із проханням допомогти поїхати на одні з найпрестижніших змагань світу – «Арнольд Класік» зі стронгмену серед аматорів у США.  Детальніше дивіться у відео.