Новини

Cupa interetnică. Як у Сучаві чернівчани футбол грали. Фото

Чернівчани перемогли у футбольному матчі в Сучаві з рахунком 12:4.

Минулими вихідними у Сучавському повіті (Румунія) пройшов XVI міжнародний турнір із футболу «Cupa interetnică» («Міжетнічний кубок»). На традиційну товариську гру приїхала команда чернівчан у складі держслужбовців, підприємців, науковців і громадських діячів Сучавського повіту та Чернівецької області. Матч зіграли в спорткомплексі спортивного ліцею Сучави.

Матч проходив у дусі дружньої атмосфери та вирізнявся злагодженістю дій на футбольному полі. З рахунком 12:4 перемогли чернівчани.

«Спорт – один із приводів нашої дружби. Ми любимо кожного року зустрічатися з нашими друзями з Чернівців. Це була гра-преамбула до «Інтеретнічного Кубку Буковини». Молодість наших гостей сказала своє слово, і вони перемогли з переконливим рахунком 12:4. Це була захоплива і чесна гра з багатьма красивими моментами», – каже представник Федерації Румунії «Спорт для всіх» Міхай Андрохович.

 

У складі чернівецької команди були: Сергій Гринюк (приватний підприємець), Віорел Радукан (президент ФК «RA-DENT»), Олександр Білоус (директор медіа-платформи «Шпальта»), Ігор Баскевич (приватний підприємець)Дмитро Шлек (провідний фахівець інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради), Олександр Пестов (приватний підприємець, президент громадської спілки «Асоціація управителів м. Чернівці»), Євген Колосінський  (кандидат наук, викладач КНТЕУ), Віталій Якубенко (директор ПП «Санітарія») Юрій Ковальчук, Володимир Смола (чиновник одного із департаментів ЧМР), Павло Попович (громадський діяч).

Окрім цього, до Сучави на спортивні заходи приїхали етнічні меншини, що представляють українську, німецьку, ромську та ліпованську громади. До них також долучилася молодь із Республіки Молдови та України – Чернівці. Грали у футбол, бадмінтон, були змагання зі стрільби з лука, фітнес та динамічні ігри.

Проект фінансує Федерація Румунії  «Спорт для всіх». 

Зовсім скоро румуни мають приїхати до Чернівців на матч-відповідь.

Нагадаємо, торік чернівчани також перемогли на міжетнічному футбольному матчі в Сучаві. Тоді вони зіграли з рахунком 5:2.

 

 

 

Коментарі