«Cupa interetnică». Як чернівчани у Сучаві футбол грали

Уже за місяць делегація Сучавського повіту приїде до Чернівців на матч-відповідь.

У рамках ювілейного ХV-го міжнародного турніру «Cupa interetnică» у  Сучаві (Румунія) цими вихідними відбувся традиційний матч відкриття. Як і раніше напередодні «Інтеретнічного Кубку Буковини», спершу провели товариський матч між збірними держслужбовців, журналістів, підприємців, науковців і громадських діячів Сучавського повіту та Чернівецької області. Цього разу футзал грали в спорткомплексі спортивного ліцею.

Південні буковинці не приховували, що згідні лише на перемогу, адже, як зазначив представник Федерації Румунії «Спорт для всіх» Міхай Андрохович, два попередні такі товариські матчі завершувалися на користь чернівчан.

У звітному матчі змінити неприємну для себе статистику румунам не вдалося. Під час деб’юту зустрічі ефектним ударом завершив атаку чернівчан Володимир Мороз (директор «Чернівціжитлобуд»), згодом рахунок подвоїв Олександр Пестов. 

Загалом гра була рівною та відповідала духу товариського поєдинку: упродовж матчу суперники жартували та кепкували один з одного, але й не забували про спортивну складову.

Завдяки комбінації та гри в «стінку» між Сергієм Гринюком (ТОВ «Гріко») і Євгеном Колосінським (кандидат наук, викладач КНТЕУ), рахунок на табло знову змінився на користь чернівчан. Точний удар Євгена зробив команду на крок ближчою до перемоги.

Після перерви господарі поля активізувались і змогли забити два м’ячі. Однак постріли Ігоря Богатирця (заступник голови Чернівецької ОДА) й Володимира Смоли (головний спеціаліст служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Чернівецької міської ради) встановили остаточний рахунок 5:2 на користь чернівчан.

Зазвичай у подібних іграх Ігор Богатирець виступає у ролі стража воріт, «тікаючи» в поле лише за комфортного рахунку. Цієї гри охороняти ворота довірили Павлу Поповичу (громадський діяч) і не прогадали: декілька разів він рятував свою команду від пропущеного голу.

До слова, матч проходив у дусі дружньої атмосфери та вирізнявся злагодженістю дій на футбольному полі, незважаючи на «збірну солянку» гравці легко порозумілися у команді.

У складі чернівецької команди також були Ігор Баскевич (приватний підприємець),  Олександр Білоус (директор медіа-хабу «Шпальта»), Дмитро Шлек (провідний фахівець інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради), а також журналістки Іванна Аннин та Ярослава Дерев’янко. Остання відзначилась вже у самому Міжетнічному Кубку, та про це згодом…

Усі учасники матчу отримали нагороди та дипломи від місцевої організації «Спорт для всіх» (Міхай Андрохович).

Після матчу керівництво Федерації футболу Румунії та Чернівецькрї ОДА і ФСК «Буковина» попередньо домовилися про проведення циклу спарингових зустрічей юніорських збірних Румунії і Чернівецької області.

 

 

Залишити відгук

Залишити відгук