Новини

Чернівецька борчиня Марія Винник стала призеркою чемпіонату Європи

Спортсменка посіла третє місце у змаганнях серед юніорів, що проходять в Іспанії.

З 3 по 9 червня у Понтеведрі (Іспанія) проходить чемпіонат Європи серед юніорів із трьох видів боротьби – греко-римської, вільної та жіночої. Україну на змаганнях представляють 30 найсильніших спортсменів. Серед них – чернівчанка Марія Винник.

Вихованка тренера Сергія Одинака на турнірі виборола «бронзу» у найлегшій категорії 50 кг. Про це повідомляє ukrwrestling.com.ua.

На шляху до медалі чернівчанка перемогла борчинь з Іспанії та Молдови, а у півфіналі поступилася спортсменці з Румунії. Водночас у бронзовому фіналі наша землячка не віддала жодного бала суперниці з Туреччини – 12:0.

Сестра-близнючка Марії Соломія Винник боролася у ваговій категорії 55 кг. Однак до поєдинків за призові місця їй дістатися не вдалося.

Вам буде цікаво: Стати легендами. Борчині-близнючки Винники про  Олімпійські ігри та щоденні тренування по 5 годин