Футболісти «Буковини» програли у другому матчі поспіль

Чернівецька команда у домашній грі поступилася тернопільській «Ниві».

Фото Володимира Мунтяна

5 травня у Чернівцях відбувся матч 24 туру Другої ліги з футболу (група «А»), в якому ФСК «Буковина» приймав «Ниву» з Тернополя. Чернівецька команда проводила першу гру під керівництвом Романа Нестеренка, який виконує обов’язки головного тренера після відставки Віталія Куниці.

Матч почався із декількох гольових моментів «Буковини», а результативну атаку чернівчанам вдалося організувати на 28-ій хвилині зустрічі. Після удару Ладіка Мєлконяна вдало зіграв на добиванні Олександр Квачов. Однак ще до перерви «Нива» не тільки зрівняла результат, а й вийшла вперед. Голи забили Максим Проців та Ігор Бровко. Про це повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

У другому таймі чернівецька команда мала шанси зрівняти результат, проте не скористалася створеними моментами. А догравали матч футболісти «Буковини» у меншості. Червону картку отримав автор забитого м’яча Олександр Квачов. «Буковина» програла з рахунком 1:2. Чернівецька команда залишається на останньому місці, поступаючись хмельницькому «Поділлю» трьома очками.

Склади команд:

«Буковина»: Медведєв, Керчу, Гусін (Павлюк, 46), Вечтомов, В. Кузів, Квачов, Шишигін, Батрак (Баранов, 65), Мєлконян, Понєдєльнік, Галенко (Жумига, 71). Запасні: Гуцул, Р. Кузів, Мунтян, Раулюк, Рудич. В.о. головного тренера – Роман Нестеренко.

«Нива»: Механів, Герт, Хохлов, Демчук, Волохатий, Мороз, Бровко (Радюк, 90+8), Дедух (Кохман, 87), Гатала (Ілюк, 75), Проців (Бідний, 83), Литовченко (Хруставка, 90+5). Запасні: Сидоренко, Кірієнко, Олексієнко. Головний тренер – Василь Малик.