Новини

Буковинський волейболіст Присакар у складі збірної України здобув «бронзу» міжнародного турніру

У матчі за третю сходинку українська команда перемогла однолітків із Білорусі.

Фото fvu.in.ua

У столиці Вірменії Єревані відбувся чемпіонат Східно-європейської конфедерації волейболу серед хлопців вікової категорії U-15. У цих міжнародних змаганнях збірній Україні вдалося зайняти третє місце.

Бронзовим призером став і один із основних гравців української команди, буковинець Крістіан Присакар.

У матчі за третю сходинку підопічні Ігоря Альохіна перемогли білорусів із рахунком 3:1 (21:25, 25:20, 25:18, 25:23), повідомляє офіційний сайт Федерації волейболу України.

Нагадаємо, раніше Крістіана Присакаря визнали кращим гравцем міжнародного турніру пам’яті Олександра та Юрія Сапегів.

Довідка. Крістіан Присакар – уродженець села Ванчиківців Новоселицького району Чернівецької області. Перший тренер – В’ячеслав Гриньов. Наразі буковинець виступає за команду вищої ліги ВСК «МХП-Вінниця».