Афіша, Новини

Chernivtsi Networking. Містян запрошують на п`яту зустріч змінотворців

Нетворкінг – подія, під час якої учасники знайомляться, спілкуються, обмінюються думками, ідеями та досвідом. 

У четвер, 8 листопада, у Чернівцях відбудеться Chernivtsi Networking: Change Makers vol.5. Цього разу зустріч пройде на провулку Пушкіна, 4. Початок о 19:00.

Нетворкінг – подія, під час якої учасники знайомляться, спілкуються, обмінюються думками, ідеями та досвідом. Мета – зібрати в одному місці людей з різних середовищ. Тих, які готові бути змінотворцями (Change Makers), жити розумінням проактивності та небайдужості, творити великі та маленькі зміни в суспільстві та державі.

Організатори такої події у Чернівцях: Тарас Корнійчук, Любов Марушина, Сергій Кізіма та Ігор Константинюк. 

Це вже четверта зустріч у такому форматі. Вперше чернівчани зустрічалися для «small talk» 2 серпня у дворику Українського народного дому, після того були зустрічі на площі Філармонії та на вулиці Ольги Кобилянської.

Що таке Networking Change Makers? Це відкритий простір для спілкування, живого та драйвового. Це місце зустрічей та знайомств, що надихають. Це формат, де немає формату, для свободи та прояву кожного. Це місце, де можна зустріти представників державного та громадського секторів, науки, медіа, культури та бізнесу.

 

Коментарі