У Чернівцях презентували документальну книгу-хроніку про оборону Луганського аеропорту. Фото

Вийшла друком книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту».

14 жовтня, у День козацтва та захисника України, у Чернівцях презентували книгу «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту». Це документальна хроніка, де описано події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів.

На презентацію книги прийшли автори-упорядники, оборонці ЛАП, родичі загиблих героїв та небайдужі чернівчани. 

Довідка

Книга «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту» – результат першої в Україні спроби зібрати та проаналізувати свідчення безпосередніх учасників однієї з найгероїчніших і найтрагічніших операцій початку російсько-української війни, що досі лишається маловідомою для більшості українців.

У документальній хроніці описують події, пов’язані з обороною міжнародного аеропорту «Луганськ» та прилеглих населених пунктів (квітень-початок вересня 2014 року), а також події, що передували окупації Луганська (зима-весна 2013-2014 років).

Команда волонтерів зібрала спогади понад 140 учасників та очевидців тих подій – військових, волонтерів, місцевих мешканців, працівників міліції та аеропорту, медиків, а також унікальні фотографії та картосхеми, що ілюструють військові операції, які відбувалися навколо летовища. Книга містить коментарі військових дослідників, офіцерів та експертів із аналізом основних операцій, а також перелік загиблих під час описуваних подій бійців із різних підрозділів.

Фото Василя Салиги

   

 

Залишити відгук