ФСК «Буковина» вдруге поспіль в сезоні поступився вдома

Наразі команда перебуває на сьомій сходинці турнірної таблиці.

5 серпня у Чернівцях на стадіоні «Буковина» відбувся матч між ФСК «Буковина» та ФК «Черкащина – Академія». Гру відвідали 800 глядачів, повідомляє офіційний сайт ФСК «Буковина».

На початку матчу шанс відзначитися мав Руслан Луцик. А на 13 хвилині гри підопічні Олександра Кирилюка із ФК «Черкащина – Академія» організували результативну атаку. Дмитро Кошелюк пройшов правим флангом та зробив навіс на дальню стійку, а Роман Локтіонов завдав влучного удару.

Гравці «Буковини» мали шанси зрівняти результат. Зокрема, ще у першому таймі у ворота гостей не змогли влучити Андрій Понєдєльнік і Валентин Рудич.

Наприкінці матчу через друге попередження поле достроково залишив півзахисник «Буковини» Денис Ткаченко. Та господарі поля перебували у меншості недовго. Друге попередження за грубі дії проти Антона Батрака отримав Роман Локтіонов. Гра закінчилась із рахунком 0:1.

Склади команд:

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Понєдєльнік, Пилишатий (Раулюк, 46), Рудич, Ткаченко, Мелконян, Луцик (Заїченко, 60), Р. Кузів (Жумига, 75), Батрак, Масікевич (Мунтян, 46).

Запасні: Гуцул, Нікифоряк. Головний тренер – Віктор Мглинець.

«Черкащина – Академія»: Панченко, Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Чорний, Євдокимов, Сафонов, Зеленевич (Шурбура, 87), Тимофієнко (Тищенко, 59), Сторчоус (Бойко, 70), Локтіонов.

Запасні: Марченко, Орел, Передерій, Тенжицький. Головний тренер – Олександр Кирилюк.