Новини

ФК «Буковина» вперше за понад 30 років пробився до УПЛ

Команда автоматично кваліфікувалася до футбольної першості достроково за шість матчів до кінця сезону.

ФК «Буковина» переміг тернопільську «Ниву»

Фото: фейсбук-сторінка ФК «Буковина»

Футбольний клуб «Буковина» достроково вийшов до Української Прем’єр-ліги.

Команда гарантувала собі місце у футбольній першості після того, як ФК «Лівий берег», який був на третьому місці у Першій лізі, зіграв унічию у сьогоднішньому матчі проти тернопільської «Ниви». Так, підопічні Сергія Шищенка не зможуть опуститися нижче другого місця у цьому сезоні. Згідно регламенту команди, які посіли 1-ше та 2-ге місця, виходять до Прем’єр-ліги напряму.

«Буковина» зіграє у наступному сезоні в УПЛ вперше за 32 роки. Останній раз команда грала у футбольній першості у сезоні 1993/1994. 

Наразі команда має великі шанси і на перемогу у Першій лізі. «Буковина» впевнено лідирує у чемпіонаті з 66 заробленими балами. Найближчий суперник – «Чорноморець» відстає на 15 очків.  

«Цей успіх – результат великої спільної роботи футболістів, тренерського штабу, керівництва клубу, партнерів, всього персоналу і, звісно ж, наших відданих вболівальників, які завжди підтримують рідну команду. здобувати ці історичні перемоги. Особлива і безмежна вдячність – Збройним Силам України за можливість жити, працювати, грати у футбол та переживати ці історичні миттєвості. Сподіваємось, що новина про вихід улюбленої команди в УПЛ подарує позитивні емоції та зміцнить бойовий дух тих воїнів, які зараз зі зброєю в руках захищають незалежність України», – повідомили на офіційних сторінках клубу у соцмережах. 

Коментарі