Також 70% опитаних жителів міста користуються державними електронними сервісами.
![81% чернівчан позитивно ставляться до появ електронної приймальні у місті, — InfoSapiens](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2024/05/IMG_3180-2048x1367-2.jpeg)
81% чернівчан позитивно ставиться до появ електронної приймальні у місті, — InfoSapiens
Згідно з дослідженням агенції «InfoSapiens» за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), 81% опитаних чернівчан підтримує появу електронної приймальні у місті.
Про це повідомили на офіційній сторінці Чернівецької міської ради у фейсбуку.
Станом на травень 2024 року на електронну приймальню надійшло 58 звернень та запитів.
«На думку опитуваних, такі сервери дозволяють уникнути будь-яких сумнівів щодо діяльности державних органів та забезпечує високий рівень довіри до системи. Вони зручні як для влади, так і для мешканців, знижують корупційні ризики через дебюрократизацію послуг», — кажуть у міській раді.
Також 70% опитаних жителів міста відповіли, що користуються державними електронними сервісами.
Нагадаємо, нещодавно «Шпальта» розповідала, що у Чернівцях нині на комунальних підприємствах є критична нестача кадрів — загалом не вистачає понад 800 працівників.