Чернівецький тенісист здобув дві бронзові медалі на міжнародному турнірі з тенісу

Матвій Українець виступив на тенісних змаганнях світового рівня, де за перемогу боролися тенісисти у вікових групах до 11 та до 12 років.

фото Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА

Чернівецький тенісист Матвій Українець здобув призові місця на міжнародному турнірі TEN-PRO.

Про це повідомили на офіційній сторінці Управління молоді та спорту Чернівецької обласної військової адміністрації у фейсбуку.

Змагання відбулись в академії Рафаеля Надаля у турецькій Анталії.

Матвій здобув дві бронзові нагороди серед 32 учасників з 44 країн у вікових групах до 11 років та до 12 років.

Нагадаємо, нещодавно Шпальта розповідала, що чернівецькі лучники стали призерами чемпіонату України.