Без категорії

У Чернівцях відбудеться публічна дискусія про національні спільноти

Під час заходу говоритимуть про те, як румунська громада Буковини сприймає зміни в українському законодавстві.

У Чернівцях 29 квітня, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться публічна зустріч-дискусія. Темою буде: «Чернівці як діалогова платформа для національних спільнот Центральної Європи». Початок заходу о 12:00, місце: Блакитна зала ЧНУ.

Про це повідомляють організатори заходу.

Під час заходу говоритимуть про те, як румунська громада Буковини сприймає зміни в українському законодавстві, про трансформацію підходів та виклики, що постали перед нашим суспільством, якими є ключові приклади дезінформації в румунській спільноті Буковини та в Румунії, а також про те, що ми можемо зробити для побудови конструктивного діалогу та відбудови України.

Учасники заходу: 

Сергій Гакман – кандидат історичних наук, доцент, заступник директора Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації, віце-президент БФ «Суспільні ресурси та ініціативи».

Анатолій Круглашов – професор, доктор політичних наук, завідувач кафедри політології та державного управління, директор НДІ європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Наталія Нечаєва-Юрійчук – доцентка кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, регіональний координатор Національної платформи стійкості та згуртованості.

Вхід вільний. Реєстрація на зустріч обов’язкова за посиланням.

Як зазначають організатори: це один із серії заходів, що відбуватимуться протягом цього року в Чернівцях, Ужгороді та Одесі. Відеозаписи дискусій доступні на сторінках Інституту Центральноєвропейської Стратегії у Facebook та Youtube.

Подія відбувається у рамках проєкту «Посилення міжетнічного діалогу для забезпечення стійкості та верховенства права в Україні, як основи для повоєнної відбудови країни та зміцнення добросусідства у Центральній Європі заради європейської і євроатлантичної інтеграції України», який реалізовує Інститут центральноєвропейської стратегії за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

Коментарі