Пам’ятні знаки встановили Михайлу Попюку, Віктору Мандзюку, Сергію Мельнику та Володимиру Герезі.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2024/04/438205851_735958762042108_5106280284552100188_n.jpg)
Фото: Чернівецька обласна рада
На Буковині відкрили меморіальні дошки загиблим військовим.
Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2024/04/437965825_735958802042104_1258128522859733487_n.jpg)
Фото: Чернівецька обласна рада
Пам’ятні дошки відкрили чотирьом випускникам школи в селі Грушівцях Кельменецької громади. Михайло Попюк, Віктор Мандзюк, Сергій Мельник та Володимир Герега загинули на війні з росією.
«На урочистій церемонії були присутні родини полеглих захисників, їхні друзі, однокласники, побратими, працівники закладу та учні. Почесне право відкрити пам’ятні знаки воїнам, які загинули за Батьківщину, надали їхнім рідним», — ідеться у повідомленні.
Присутні вшанували односельчан хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальних дощок, запалили свічки.