Збірна України U20 пробилася у фінальну частину чемпіонату Європи з волейболу

Підопічні Володимира Романцова кваліфікувалися, здобувши перемогу над збірними Нідерландів, Румунії та Естонії.

Збірна України U20 з волейболу пробилась у фінальну частину Чемпіонату Європи

фото ФВУ

Збірна України кваліфікувалася до фінальної частини чемпіонату Європи з волейболу серед юнацьких команд у віковій групі до 20 років. Зокрема, серед майбутніх представників України на міжнародних змаганнях — сім волейболістів чернівецького ВСК «Буковина».

Про це йдеться на офіційній сторінці Управління молоді та спорту Чернівецької міської ради.

Кваліфікаційний раунд чемпіонату Європи відбувся в естонській столиці Таллінні.

Підопічні Володимира Романцова перемогли збірні Нідерландів (3:0), Румунії (3:0) та Естонії (3:0) і гарантували собі місце у фінальній частині чемпіонату Європи.

Він відбудеться з 26 серпня до 7 вересня у містах Врнячка Баня у Сербії та Арта у Греції.

Нагадаємо, нещодавно «Шпальта» писала, що буковинці стали призерами чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА.