Змагання проходили в Дрездені.![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2024/04/434978473_841639911336990_3136449679166561395_n-1024x576.jpg)
Чернівецький спортсмен Артем Оліник виконав норматив Майстра спорту України (50 в/с – 0,23,88). Змагання проходили в Дрездені.
Про це пише Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА.
У місті Дрезден відбулись міжнародні змагання INTERNATIONALER DRESDNER FRÜHJAHRSPREIS. Спортивна подія, де за перемогу змагалися плавці з України, Польщі, Франції та Німеччини.
На дистанції 50 м (вільний стиль) у супер-фіналі Оліник виконав норматив Майстра спорту України. Тренери Міхалева О.С., Ксенніков С.В. «Rocket Swim Team.
![На зображенні може бути: 13 людей та текст](https://scontent.fcwc2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434953488_841639928003655_2930676082461309651_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=HhfTJ5qxkCsAX8jZF6q&_nc_ht=scontent.fcwc2-1.fna&oh=00_AfDSx8GPN9Ka1Y0pOHMiv1uK77JPZRgvNEyPry4dqDr5ig&oe=6612E754)