Новини

На Буковині роботодавці отримають майже 700 тисяч компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

З 1 квітня 2024 року компенсація буде складати 120 тисяч гривень для І групи та 80 тисяч гривень для ІІ групи. 

Фото: iStock

У Чернівецькій області роботодавці отримають майже 700 тисяч гривень компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Компенсацію надаватимуть роботодавцям за облаштування 10 робочих місць для осіб з інвалідністю. Троє осіб працевлаштовані на Герцаївщині, по двоє на Глибоччині та у Чернівцях, по одній людині – на Хотинщині, Сокирянщині та Новоселиччині.

Нові облаштовані робочі місця створили для людей з інвалідністю другої групи. У повідомленні йдеться, що ці люди працюють на посадах діловодів, менеджерів, приймальників замовлень, а також зоотехніка, обліковця, охоронника торгового залу.

«Роботодавці, які отримали компенсації, здійснюють діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, роздрібної торгівлі та займаються вирощуванням зернових культур. Компенсації за облаштування робочого місця склали від 66,6 тисяч до 71 тисяч. За ці кошти підприємці придбали комп’ютерну техніку, спеціальні меблі та пристрій для виведення даних на комп’ютер, а також камери відеоспостереження», — йдеться у повідомленні. 

Наприкінці минулого року запрацювала компенсаційна програма для роботодавців за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Для людини з інвалідністю І групи компенсація складає 106,5 тисяч гривень, для ІІ групи – 71 тисячу гривень.

Довідково

З 1 квітня 2024 року компенсація буде 120 тисяч гривень для І групи та 80 тисяч гривень для ІІ групи.
Роботодавцям у межах цієї програми компенсуються витрати на придбання: меблів, поручнів та брусів, допоміжних засобів для позиціонування курсора та тактильних комп’ютерних дисплеїв, брайлівських клавіатур та портативних пристроїв, підйомних платформ для робочих місць.
З питання отримання компенсації можна звернутися до найближчого центру зайнятості або до фахівців Чернівецького обласного центру зайнятості за телефоном (0372) 95 02 11.

Коментарі