Новини

На всіх маршрутках Чернівців незабаром встановлять валідатори: що відомо

Нині 13 приватних перевізників уклали договори. Поки планують встановити майже 70 валідаторів.

Приватні перевізники у Чернівцях незабаром також перейдуть на безготівкову оплату. Нині 13 приватних перевізників уклали договори. Ще двоє в процесі. 

Як розповів Шпальті заступник міського голови Ігор Крохмаль, загалом до кінця року планують встановити понад 100 валідаторів в маршрутках приватних перевізників.

«Договори уклали практично всі. У нас є 15 приватних перевізників, з них 13 уже підписали договори. Але слід врахувати, що є ті перевізники, які обслуговують декілька маршрутів одночасно. Вони частково укладають угоди, перший етап — хоча б на один маршрут. Після встановлення валідаторів на одному маршруті, вкладатимуть договір на інший. Головне, що процес розпочався», — каже Ігор Крохмаль. 

Архівне фото “Шпальти”

Він зауважує, що на одну маршрутку приватних перевізників нині буде достатньо хоча б одного валідатора. З його слів, ніхто вголос не обурювався, проте були різні думки — все ж більшість були не в захваті від нововведення.

Наразі для перевізників передбачено в угоді — якщо муніципалітет запровадить електронний квиток, вони будуть зобов’язані обладнати автобуси валідаторами.

Водночас оператор організації та обслуговування автоматизованої системи обліку оплати проїзду у пасажирському транспорті Чернівці «Айкю директ Україна» повідомляє, що у Чернівцях вже уклали 14 з 16 договорів про надання послуг з організації та забезпечення реєстрації оплати проїзду.

13 договорів — з приватними перевізниками та один з комунальним підприємством «Чернівецьке тролейбусне управління».

Загалом нині планують встановити 69 валідаторів в маршрутках приватних перевізників. Встановлять їх протягом 5 місяців, відповідно до договірних умов.

Зустрічі з приватними перевізниками провели у лютому цього року. Про це заявив міський голова Чернівців Роман Клічук на своїй щомісячній пресконференції у березні. Тоді ж він сказав, що міська влада має на меті, аби протягом року всі приватні маршрутки були із валідаторами.

 

Коментарі