Новини

Чернівецькі борці повернулись з чемпіонату України U15 із призовими місцями

На змаганнях в Ужгороді спортсмени з Чернівців вибороли три бронзові та одну срібну медалі.

фото Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради

Чернівецькі спортсмени повернулись з чемпіонату України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 15 років в Ужгороді із трьома бронзовими та однією срібною медалями.

Про це на своїй офіційній сторінці у фейсбуку повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради.

Так, у ваговій категорії 38 кг бронзовим призером став вихованець ЧОДЮСШ Рустам Шременко.

Борець Андрій Пержан виборов третє місце у ваговій категорії 62 кг.

Ніколь Нечай посіла третє місце у ваговій категорії 42 кг.

Вихованка КЗ «ДЮСШ №4 м. Чернівців» Анастасія Козакова у фіналі поступилась суперниці з Тернопільщиним та отримала срібло у змаганнях серед дівчат у ваговій категорії 39 кг.

Нагадаємо, Шпальта також писала, що чернівецькі спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України з таеквон-до.