Чим більше вподобайок, тим більше шансів на перемогу.![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2024/02/425252338_17993824784606682_6908898942247789624_n-e1708950922826-1024x478.jpg)
У Чернівцях розпочалося голосування за приз глядацьких симпатій у конкурсі Vodohrai fest. Голосування відбувається за допомогою отримання лайків під відео на YouTube-каналі Центру Миколайчука. Чим більше вподобайок, тим більше шансів на перемогу.
Про це йдеться на сторінці Культурно-мистецького центру імені Івана Миколайчука.
Важлива інформація про голосування:
– Голосування триватиме до 1 березня, 15:00.
– Лише лайки, отримані до закінчення терміну голосування, будуть враховані.
Нагадаємо, у Чернівцях започаткували Всеукраїнський багатожанровий музичний фестиваль «Водограй». Він відбудеться до 75-річчя від дня народження буковинського композитора Володимира Івасюка.