Фехтувальниця Ольга Харлан здобула золото на Кубку світу

Це перша золота медаль для фехтувальниці зі змагань у Солт-Лейк-Сіті 2019 року.

Українська шаблістка Ольга Харлан виборола першу золоту медаль у нинішньому сезоні Кубка світу. Етап турніру відбувся у столиці Перу Лімі.

Про це пише «Суспільне. Спорт».

Етап у Лімі став другим у цьому сезоні Кубка світу з фехтування на шаблях. На стартовому етапі в Алжирі Харлан завоювала срібло.

У фіналі змагань шаблістка зустрілася з угоркою Катінкою Шугар Баттай. В обох половинах Ольга пропустила лише три атаки та здобула впевнену перемогу – 15:6.

Це перше золото від етапу в Солт-Лейк-Сіті 2019 року та 14-те – в кар’єрі спортсменки.

Нагадаємо, нещодавно «Шпальта» розповідала, що аеророзвідник 94-го батальйону 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Артем Хребет, який втратив у бою обидві ноги, переміг у змаганнях ветеранів «Сильні України».