Чемпіонат України з легкої атлетики: чернівецький спортсмен виборов «золото»

У Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків U18.

У Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків U18. Буковинець Тарас Гешко виборов 1 місце з результатом 4.10,07 на дистанції 1500 м та другу золоту медаль здобув з особистим рекордом 8.54.79 на дистанції 3000 м.

Про це повідомили на сторінці Чернівецької ОВА.

Олександр Гешко теж встановив особистий рекорд та посів 5 місце змагань із результатом 9.43,94 на дистанції 3000 м. Тренер – Іван Гешко.

Вихованець «КЗ ДЮСШ м. Чернівціі» Михайло Джелеп показав результат на дистанції 60 м – 7:33, дистанції 200 м – 23:94.

Тренери наших спортсменів: Михайло Арсенюк, Людмила Ібрагімова, Севіль Чубатенко.

На зображенні може бути: 5 людей та текст

Нагадаємо, СФК «Буковина» представила нового титульного спонсора команди – компанію «Демарт». Вона, зокрема, відома шанувальникам волейбольної Суперліги та українського баскетболу.