Чернівчанка виборола «бронзу» на чемпіонаті Європи з класичного паверліфтингу

Спортсменка Наталія Жуковська здобула «бронзу» на змаганнях в Естонії у ваговій категорії до 63 кілограмів.

фото Управління молоді та спорту Чернівецької міської ради

Чернівецька спортсменка Наталія Жуковська виборола третє місце на чемпіонаті Європи з класичного паверліфтингу. Він відбувся в естонському місті Тарту.

Про це повідомили на офіційній сторінці Управління молоді та спорту Чернівецької міської ради у фейсбуку.

Бронзову медаль чернівчанка здобула з результатом 197,5 кілограмів. У сумі триборства ж чернівчанка Наталія Жуковська стала шостою. Її результат – 437,5 кілограмів.

Нагадаємо, «Шпальта» нещодавно писала, що на молодіжному чемпіонаті світу з хокею у Словенії Україна «U20» здобула перемогу над Естонією з рахунком 5:1 у рамках нового сезону світової першості.