У Берегометській селищній громаді на Буковині відкрили алею Слави та провели поминальну панахиду за військовими, що загинули на війні з росією.
![У Берегометській селищній громаді на Буковині відкрили Алею Слави та провели поминальну панахиду за військовими, що загинули на війні з росією.](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/12/409318467_660277662943552_9144149245901439253_n.jpg)
фото Чернівецької обласної ради
У Берегометській селищній громаді відкрили алею Слави захисникам, які віддали свої життя на російсько-українській війні. Захід відбувся з нагоди Дня Збройних сил України.
Про це повідомили на офіційній сторінці Чернівецької обласної ради у фейсбуку.
Також за загиблими військовими провели поминальну панахиду. До заходу долучилися родини захисників, побратими, духовенство та представники місцевої влади.
![У Берегометській селищній громаді на Буковині відкрили Алею Слави та провели поминальну панахиду за військовими, що загинули на війні з росією.](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/12/409380324_660277646276887_6910554182953111600_n.jpg)
фото Чернівецької обласної ради
Нагадаємо, що «Шпальта» недавно писала про алею Слави загиблим захисникам. Її відкрити у Кіцмані. Під час відкриття вручили орден «За мужність» III ступеня дружині загиблого воїна Едуарда Самсоновича.