Спортсмен із Чернівців посів третє місце на Кубку України зі стрільби з лука

Також Чернівці на змаганнях зі стрільби з лука представила Ольга Чеботаренко, яка стала шостою в олімпійському раунді.

Іван Кожокарь, стрільба з лука

Фото — Стрільба з лука, Буковина, facebook.com

Лучник Іван Кожокарь та лучниця Ольга Чеботаренко з Чернівців узяли участь у Кубку України зі стрільби з лука, який цими днями відбувається у Львові.

Іван Кожокарь на цих змаганнях здобув «бронзу», повідомляють на сторінці обласної федерації стрільби з лука «Стрільба з лука, Буковина».

Спортсмен є майстром спорту міжнародного класу та представляє дитячо-юнацьку спортивну школу міста Чернівців тренери. Його тренери — Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко.

Також на цих змаганнях Чернівці представляє Ольга Чеботаренко. Вона стала другою у кваліфікаційному раунді з результатом 582 очки, водночас в олімпійському раунді посіла шосте місце.

Ольга є майстринею спорту та також вихованкою тренерів Олега Осипенка та Дмитра Чеботаренка.

В останній день змагань, сьогодні, 25 листопада, на Кубку проходять командні змагання.

Нагадаємо, Шпальта розповідала, що срібним призером чемпіонату України серед юнаків до 15 років став лучник Роман Різун.