Новини

«Буковина» вдома програла футбольному клубу з Кам’янця-Подільського. Фото

«Буковина» програла «Епіцентру». Матч 16-го туру Першої ліги завершився з рахунком 0:2.

Сьогодні, 12 листопада, СФК «Буковина» у Чернівцях зіграв з СФК «Епіцентр» із Кам’янця-Подільського. Команда гостей перемогла з рахунком 0:2.

Про це стало відомо з офіційної онлайн-трансляції зустрічі.

Матч 16-го туру Першої ліги завершився з рахунком . У першому таймі, на 21 хвилині гри, у ворота «Буковини» забив гол захисник команди гостей Владислав Мороз. У другому таймі гравці «Епіцентру» подвоїли свою перевагу. Так, на 68 хвилині м’яч у ворота «Буковини» забив Андрій Беженар.

До основного часу арбітер додав три хвилини, проте це не допомогло «Буковині» змінити рахунок гри. Відтак «Буковина» займає шосте місце у турнірній таблиці групи А. Наступний матч жовто-чорні зіграють з хмельницькою командою «Агробізнес» 18 листопада.

Раніше «Шпальта» розповідала, що футбольний клуб «Буковина» на виїзді переміг харківський «Металіст». Матч 15-го туру Першої ліги відбувся 4 листопада в Ужгороді.

Вам може бути цікаво: Гравець «Буковини» Василь Палагнюк встановив історичний рекорд.