Буковинські спортсмени перемогли на найпрестижніших змаганнях світу

Спортсмени з Чернівців виграють вперше змагання такого рівня.

Буковинські спортсмени здобули перемогу в найпрестижнішому змаганні світу – International Dance Festival, який проходив в Англії.

Вперше за всю історію Чернівців спортсмени нашого міста виграють змагання такого рівня.

Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.

«Вихованці клубу спортивно-бального танцю Champion Dance Team Владислав Поплета та Софія Поцелуєва стали кращими в категорії “юніори” до 14 років – в латиноамериканській програмі, вивівши Україну в фінал та перемогли серед кращих 50 пар світу», – йдеться у повідомленні.

Тренери спортсменів Василь Савка та Денис Рєку.

Владислав Поплета – учень Чернівецького ліцею №7, навчається у 8-б класі. Софія Поцелуєва через війну вимушено переїхала з Харкова. Спортсмени стали в пару два місяці тому, проте вже встигли перемогти на чемпіонатах в Києві, Польщі та виграли Чемпіонат світу в Англії.

Попереду на пару чекає чемпіонат Європи у Берліні (Німеччина) та міжнародні змагання з офіційним статусом Чемпіонату світу в Ассені (Нідерланди).