Спортсменки з Буковини стали призерками чемпіонату України зі спортивного орієнтування

На чемпіонаті України змагалися 165 спортсменок та спортсменів із восьми областей.

У Києві відбувся чемпіонат України серед вихованців закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування. У змаганнях узяли участь 165 спортсменів та спортсменок із восьми областей України.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА.

Нашу область представила збірна команда Чернівецького обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Впродовж трьох днів учасники змагалися на короткій, середній дистанціях та двоетапній естафеті у різних вікових групах (чоловіки та жінки до 12, 14, 16 та 18 років).

Естафетна команда у складі Марії Глодьянової та Анастасії Кметь виборола перше місце у віковій категорії до 16 років.

Також орієнтувальниці стали призерками в особистому заліку на середній дистанції у своїй віковій групі: 1 місце – Марія Глодьянова, 2 місце – Анастасія Кметь.

На короткій дистанції Марія Глодьянова посіла 3 місце.