Це Руслан Домніцак, він відповідатиме за оборонні питання.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-12_10-17-12-1024x681.jpg)
Фото: телеграм Руслана Запарнюка
Начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк представив колективу свого нового заступника з оборонних питань Руслана Домніцака.
Про це Запаранюк повідомив у своєму телеграм-каналі.
«Напрям, за який відповідатиме Руслан Домніцак, надзвичайно важливий для нашої області, особливо в умовах воєнного стану», – каже начальник ОВА.
Зазначають, що раніше Домніцак працював на різних посадах у правоохоронних органах Чернівецької та Львівської областей, очолював Чернівецьку районну раду. Має військове звання полковника.