Мета форуму — посилити тристороннє міжрегіональне співробітництво між Україною, Румунією та Республікою Молдова.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/06/IMG_6890.jpeg)
Фото: iStock
6 та 7 липня у Чернівцях відбудеться міжнародний бізнес-форум.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА.
У повідомленні йдеться, що основна мета форуму — посилити тристороннє міжрегіональне співробітництво між Україною, Румунією та Республікою Молдова. Зокрема налагодити зв’язки з міжнародними партнерами, розвинути взаємовигідне транскордонне співробітництво, обговорити актуальні теми торговельної кооперації між трьома державами, розвиток туризму.
«До участі запрошують представників підприємств, організацій, суб’єктів господарювання області, що зацікавлені у встановленні взаємовигідних контактів та участі у переговорах у форматі В2В із представниками румунського та молдовського бізнесу», — йдеться у повідомленні.
Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.