Новини

Молоді буковинці можуть отримати 5 тисяч доларів гранту на розвиток проєкту

Гроші дають на створення і розвиток власних соціальних проєктів у галузі культури, спорту, освіти тощо.

Активні молоді українці, які створюють та розвивають культурні, спортивні, освітні та інші соціальні проєкти, можуть виграти грант сумою 5 тисяч доларів. Такі гранти отримають 10 проєктів.

Про це повідомило видання «NV».

Уже 12 червня 2023 року на платформі «FUNdraiser» стартує безплатне навчання з фандрейзингу для молоді та молодіжних організацій. Тематика і напрями діяльности можуть бути різними. Наприклад, фестиваль із підтримки ментального здоров’я українців, спортивний турнір, курси української мови, розробка платформи для громадської безпеки, програми з громадської безпеки та інтеграції ВПО в нових громадах.

Про навчання

Навчання триватиме 2,5 місяці. Учасників навчатимуть комунікувати й вести перемовини із зацікавленими сторонами, пітчити свої проєкти та будувати партнерства, правильно вибудовувати комунікацію з цільовими авдиторіями.

Також їм розкажуть про тонкощі законодавчого регулювання фандрейзингу в Україні та правильного складання форм, договорів та інших документів, необхідних для правомірного ведення фандрейзингової діяльности. Учасники дізнаються про інструменти краудфандингу, співпраці зі спонсорами, організації заходів зі збору коштів, соціальне підприємництво та створять власну фандрейзингову стратегію для залучення фінансування у свій проєкт.

Хто може взяти участь та які призи

Курс орієнтований на молодь віком від 14 до 35 років із Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Закарпатської, Чернівецької, Полтавської областей, а також Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської (тих територій, які підконтрольні Україні).

Загалом буде 10 переможців, які отримають менторський супровід і грант у розмірі 5 тисяч доларів на реалізацію своїх ідей.

Зареєструватися для участи в навчальному курсі можна за посиланням до 11 червня 2023 року.

Коментарі