Новини

Чернівецькі спортсменки сестри Винник здобули золоті медалі на чемпіонаті України серед жінок

У перший день чемпіонату дві золоті медалі здобули вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ.

Вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ Марія та Соломія Винник здобули золоті медалі на чемпіонаті України серед жінок. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

З 10 по 12 травня у Львові відбувається чемпіонат України з вільної боротьби за участю спортсменів зі всіх куточків країни. За підсумками змагань переможці отримають право представляти Україну на чемпіонаті світу.

У перший день чемпіонату дві золоті медалі здобули вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ. У ваговій категорії до 55 кілограмів, вигравши три сутички, переможницею стала Марія Винник. Її сестра-близнючка Соломія виборола чотири перемоги та здобула «золото» в категорії до 59 кілограмів.

«Наші спортсменки не віддали жодного бала своїм суперницям та всі свої поєдинки завершили достроково», – зазначив наставник дівчат, заслужений тренер України Сергій Одинак.

Нагадаємо, торік чернівчанка Соломія Винник виграла «бронзу» на чемпіонаті світу з вільної боротьби.